Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

   

Facebook  

   

Stowarzyszenie jest organizacją pozarządową zrzeszającą osoby o niestandardowych potrzebach edukacyjnych, ich otoczenie społeczne (rodzinę, osoby wspomagające) oraz wszystkich zainteresowanych.

Osoby chcące do nas dołączyć prosimy o wypełnienie deklaracji członkowskiej  i przesłanie jej pocztą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , lub pocztą tradycyjną na adres:
Stowarzyszenie Duży Niebieski Dom
ul. Leopolda Staffa 1/7
65-436 Zielona Góra

Deklarację członkowską wysyłamy zainteresowanym osobom na podany przez nie adres e-mail. Możliwe jest też pobranie jej w wybranym formacie z tej strony (pliki pod zdjęciem).
Po nadaniu członkostwa nabywa się prawa do uczestnictwa w zebraniach Stowarzyszenia, otrzymywania drogą elektroniczną informacji o bieżących projektach i działaniach organizacji, a także zyskuje się prawo zapisania siebie lub dziecka na udział w interesujących zajęciach, szkoleniach, warsztatach, wyjazdach i innych przedsięwzięciach organizowanych przez Stowarzyszenie (czytaj zakładka Wydarzenia).
Przyłączając się do nas zyskujesz możliwość kontaktu z osobami o podobnych doświadczeniach, Twoje dziecko może nawiązać kontakt z rówieśnikami, możesz także skonsultować się ze specjalistami, którzy służą swoją wiedzą w rozwiązywaniu bieżących trudności, związanych z szeroko pojętą sferą edukacji.
Jeśli mieszkasz w dużej odległości od Zielonej Góry, możesz zostać członkiem wspierającym, który działa w miejscu swojego zamieszkania - skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów.
Zapraszamy serdecznie i zachęcamy do aktywności na rzecz stowarzyszenia - w grupie możemy więcej!

 

 

Do pobrania:

deklaracja członkowska(.pdf)

deklaracja członkowska(.docx)

deklaracja członkowska(.odt)

   
Copyright © 2021 Duży Niebieski Dom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.