Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Logowanie  

   

   

Facebook  

   

Stowarzyszenie DUŻY NIEBIESKI DOM zaprasza do udziału w projekcie „ Artyści i dzieci niestandardowo o niepodległości”.
W programie wydarzenia:
- tematyczna wystawa malarska "100 maków na stulecie Niepodległości" wykonana przez artystkę Katarzynę Żok
- zajęcia plastyczne, podczas których wspólnie z najmłodszymi będziemy tworzyć flagę Polski w niestandardowym, spektakularnym rozmiarze
- dowiemy się wielu interesujących informacji na temat historii odzyskania przez Polskę niepodległości podczas prelekcji i projekcji multimedialnej - wszystko to podane w przystępnej, ciekawej i lekkiej formie.
Najbardziej zaangażowanych uczestników wydarzenia, zaprosimy na kolejne warsztaty gdzie wspólnie stworzymy artystyczny kolaż nawiązujący tematyką, kolorystyką i przesłaniem do tematu odzyskania Niepodległości. Dla podkreślenia udziału w projekcie osób z niestandardowymi potrzebami edukacyjnymi, wykonany kolaż zostanie dołączony do wystawy głównej.
Zapraszamy do upamiętnienia wydarzeń związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości poprzez  wspólną naukę i zabawę.

Partnerzy:
Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodnicze w Zielonej Górze
Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze - Ochli

* Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej"

   
Copyright © 2020 Duży Niebieski Dom. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.